Wakeboarding

Wakeboarding  - Rezervace

Pokud si rezervujete wake online, tak v každé hodině jsou volná 4 místa - každé místo znamená 15 minut. Pokud máte zájem jezdit např.  30 minut, zarezervujte si tedy 2 místa. Pokud celou hodinu, tak 4 místa.

Vlek je určený především začátečníkům, kteří nemají s wakeboardingem žádné zkušenosti. Pro pokročilé, kteří už vzládají oblouky a dokáží jezdit dokola bez pádu, máme připravený začátečnický skokánek - "malej kicker". Na něm se dá v klidu skákat 180 a zkušenější utočí i 360. Samozřejmě se dají skákat i air triky bez skokánku :-) Vlek je dvou-sloupový a vždy může jezdit pouze jedna osoba.

Areál pro wakeboarding a vodní lyžování je situován ve městě Frymburk v okrese Český Krumlov a je součástí Parku Frymburk. Nachází se přímo na vodní hladině lipna, v klidné zátoce za mostem. Dále si zde můžete zapůjčit paddleboardy a longboardy, nebo vyzkoušet lukostřelbu. Pro adrenalinové nadšence je zde i několik singletrailových tras.

Areál pro wakeoboarding a vodní lyžování se nachází v atraktivním prostředí vodní nádrže Lipno, která přímo navazuje na NP Šumava. Nádrž Lipno a NP Šumava slouží k rekreaci mnoha návštěvníků z celé Evropy. Krásná příroda a zachovaný ekosystém v Šumavy činí toto místo jedno z nejnavštěvovanějších v ČR. V okolí je propracovaný systém cyklostezek, turistických stezek, rekreačních a ubytovacích zařízení.

Parkování a občerstvení

Vaše auto můžete zaparkovat na velkém parkovišti, přímo před areálem Park Frymburk. Parkovné je zdarma a vodní vlek je od něj vzdálen 150m. Občerstvení je zajištěno ve stánku přímo nad vodním vlekem.

OTEVÍRACÍ DOBA

Od 29.6. - 1.9.2024  je otevřeno každý den od 10.00 - 18.00, jinak dle domluvy, viz kontakty.

Telefon:
+420 606 317 716
E-mail:
wake@adventurepark.cz

Rezervace

adresa:
Wake Frymburk - Adventure Park Lipno, Frymburk 181,                                   382 79 Frymburk (CK)

Toto je adresa hotelu Leyla, se kterým máme společné parkoviště. Po zaparkování se vydejte směrem do zátoky, kde už uvidíte vlek na vodní lyžování/wakeboarding a ostatní atrakce.

Ceník jízdného - wakeboarding/vodní lyže

 - vybavení se platí zvlášť

Varianta Cena Informace
1 hodina  1590 Kč  Doporučeno pro 2 - 3 osoby, max. 4 osoby 
15 minut 450 Kč  1 osoba na 15 minut
15 min – jízda na nafukovačkách 450 Kč Osoby se mohou prostřídat. 

Ceník půjčovny vybavení

Vybavení Cena
Pokud nemáš vlastní vybavení, tak si ho můžeš kompletně vypůjčit za paušální cenu 150,-/osobu
(vesta, helma, wakeboard, neopren, vodní lyže, monolyže, kiteboard, wakeskate, kruh, kneeboard, kluzák...)